Artplay

Uudised

Doggy - aeda ja kodu kaunistuseks
04.07.2016

cm 60 x 27 x h 55

Loe edasi

 


02.10.2015

Loe edasi

Koostööpartnerid

Meie suurim tarnija on olnud Itaalia firma EFFEZETA S.p.A. , kellega Alkman Mööbel OÜ-l on koostöö juba rohkem kui 20 aastat. Tänaseks restruktureeritud EFFEZETA S.p.A. on jagunenud mitmeks erinevaks firmaks, kelle kõigiga teeme jätkuvalt koostööd.  Põhitoodeteks on lauad - metall, puit, klaas ja toolid - metall-, puitkarkassiga, istmeviimistlusega naturaalsest nahast kuni plastikuni. Itaalia suurimatest toolitootjatest on meil esindatud veel kaubamärgid PEDRALI  ja OLIVO&GODEASSI. Samuti on meie koostööpartneriks Itaalia firma COM.P.AR , kellelt saame diivanilaudu, serveerimislaudu jt. väiksemaid sisustustooteid.

Kõrgema hinna- ja kvaliteediklassiga disainmööbel, mida meilt on ostnud Eesti saatkonnad  üle maailma toodetakse Itaalia firmas POTOCCO S.p.A

Kontoritoolide osas pakume Saksa firma HAWORTH ergonoomilisi sünkroonmehanismiga (mitte kiikmehhanismiga) varustatud COMFORTO töötoole. Pakutavate toolide ergonoomilise istumise aluseks on väljatöötatud kolmepunktiline sünkroonmehhanism, mis võimaldab teie lihasgruppidele pidevalt tuge ja võite pikemalt jätkata tööd loomulikus istumisasendis.

Kolmas põnev kaubagrupp on Saksa firma pakutavad LATTOFLEX voodisüsteemid, mis oma WINX-põhimõttel vedrustusega kohanduvad keha kontuuri järgmiseks ja toetavad selgroogu teie uneajal. See on supersüsteem, selle voodisüsteemi valimine on igaljuhul individuaalne. Alusraamide valik on tavalisest sirgest kuni motoriseeritud kõrgusreguleeritavate mudeliteni.

Elutoamööbli valiku pakub meile Itaalia firma SANTA LUCIA srl., kelle valikus on nii elutoakomplektid, esikumööbel, TV-alused, kummutid, põnevad metall-riiulisüsteemid jpm.

Valgustitest pakume Saksa firma USUS puutesüsteemiga disainvalgusteid. Uue valikuna on meilt võimalik osta LED-valgusteid alates süvistavatest põrandatesse, seintesse kuni välisvalgustiteni.

Kingituseks tulge valige meilt Saksa firma PHILIPPI disaintooteid koju või kontorisse. Laias valikus vaasid, pildiraamid, ,küünlajald, kellad jpm. huvitavaid disaintooteid.

Edasimüüjad

Kaubamärgid

Alkman Mööbel  /  Pärnu mnt 160A, Tallinn
+372 510 4234; +372 614 2400  / 

ArtPlay Interior  /  Pärnu mnt 160A, Tallinn
+372 5626 2382; +372 501 5982  /